JAK DZIAŁAMY PRZY NAPRAWACH?

Naszą pracę zaczynamy od wstępnej analizy problemu klienta – najczęściej telefonicznie. Na tym etapie możemy przeważnie wstępnie określić zakres potrzebnych napraw i szacunkowy koszt.

Jeśli tylko to możliwe, usługę wykonujemy w domu klienta (np. Instalacja windows, formatowanie dysków czy odwirusowanie lub czyszczenie komputera). Dzięki temu nie musisz rozstawać się ze swoim komputerem lub innym urządzeniem.

Jeśli naprawa w na miejscu nie jest możliwa, to kolejnym etapem naszych prac jest odbiór sprzętu od klienta, wiemy jak cenne jest Twoje urządzenie, dlatego obchodzimy się z nim z najwyższą uwagą. Podczas odbioru możemy potwierdzić wstępną analizę, diagnozę i wycenę, umawiamy się też na konkretny termin odbioru urządzenia. Podczas odbioru spisujemy szczegółowy protokół, zapisujemy wszystkie Twoje uwagi.

Nasz technik naprawia usterkę, następnie testujemy wszystkie funkcje urządzenia w celu weryfikacji poprawności działania. Jeśli podczas naprawy wymieniamy przynajmniej jeden z podzespołów – konserwujemy urządzenie, np uzupełniając brakujące śrubki, czyszcząc wnętrze i pozostałe podzespoły.

Naprawione i sprawne urządzenie odwozimy w umówione miejsce, o wcześniej ustalonej porze. Dopiero na tym etapie pobieramy opłatę za usługę.

Jeśli po naprawie okaże się, że mimo naszych starań jest jakiś problem z urządzeniem, który wynika z naprawy lub jest z nią związany, bezpłatnie naprawimy tę usterkę – wystarczy zadzwonić.

 

warto zobaczyć: naprawa komputerów Łódźserwis komputerowy Łódźnaprawa laptopów Łódźserwis laptopów Łódźserwis tabletów Łódźnaprawa tabletów Łódźserwis telefonów Łódźnaprawa telefonów Łódźpogotowie komputerowe Łódźmobilne pogotowie komputerowe ŁódźOpieka IT Łódźusługi informatyczne Łódźinformatyk Łódźodzyskiwanie danych Łódźnaprawa baz danych Łódźbackup danych Łódź

użytkownicy odwiedzali także: wymiana gniazda micro usb w tablecie łódź widzew tablety naprawa telefoninaprawa tabletow lodznaprawa łodzi101748298antonio biassy bissexual redtubełodz cześci do tableta